Notice: Korzystanie z get_currentuserinfo uznawane jest za przestarzałe od wersji 4.5.0! Zamiast tego użyj wp_get_current_user(). in /home/lamina/domains/tygodnikdzierzoniowski.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3831
Gmina Dzierżoniów, Kultura, Polecamy

Maciejowe śpiewanie w Ostroszowicach

Już po raz kolejny Ostroszowice niezwykle serdecznie przywitały gości na "Maciejowym śpiewaniu". Jedenaście zespołów zaprezentowało na scenie swoje muzyczne umiejętności z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.

mso-02

1 lipca okazał się tym razem łaskawszy i pogoda nie pokrzyżowała sobotnich planów. Tegoroczne spotkanie było przede wszystkim okazją do świętowania 55-lecia działalności zespołu Macieje. Gratulacje i podziękowania wszystkim członkom związanym z muzyczną karierą zespołu złożyła Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów Jolanta Zarzeka. Nie obyło się bez pięknych życzeń, kwiatów, gratulacji i gromkiego sto lat.

Biorące udział w "Maciejowym śpiewaniu" zespoły otrzymały z rąk Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta Justyny Kaczorowskiej pamiątkowe statuetki ufundowane przez bibliotekę.

Dziękujemy wszystkim zespołom za udział, a współorganizatorom za pomoc w organizacji tego pięknego jubileuszu.

Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta

4 lipca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*