Dzierżoniów, Polecamy

Policjanci na festynie rodzinnym na osiedlu Zielonym

business plan operations section cost of cialis in canada Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie uczestniczyli w festynie rodzinnym zorganizowanym na placu zabaw na osiedlu Zielonym. Do udziału w tym wydarzeniu funkcjonariuszy zaprosiła radna osiedla pani Dorot Pieszczuch.

http://www.suannmotorandpump.com.au/best-college-application-essays-ever-very/ best college application essays ever very

college application essay pay review service IMG_20170908_172219

master thesis presentation

Policjanci przygotowali dla mieszkańców kilka atrakcji. Uczestnicy mieli możliwość zobaczyć policyjny radiowóz „od środka”. Każdy mógł wsiąść do takiego pojazdu i poczuć się jak „prawdziwy” policjant oraz zapytać funkcjonariuszy, do czego służą poszczególne urządzenia zamontowane w takim samochodzie. Mundurowi w trakcie spotkania rozmawiali z rodzicami i dziećmi o bezpiecznej drodze do szkoły. Policjanci tłumaczyli jak zachować się w sytuacjach zagrożenia i jakie służby o tym powiadomić.

sociology gcse coursework help

http://pacificcrossroads.net/?personal-statement-for-it personal statement for it Wspólną zabawę poprowadził także Komisarz Lew, który chętnie tańczył z dziećmi i pozował do pamiątkowych zdjęć. Nie zabrakło, malowania twarzy, gier i zabaw oraz słodkiego poczęstunku przygotowanego przez mieszkańców osiedla.

breast cancer research paper

http://www.eqima.org/artificial-intelligence-assignment-help/ artificial intelligence assignment help źródło: KPP Dzierżoniów

http://www.inglesesrl.com/buy-college-application-essays-help/ buy college application essays help
12 września 2017