Notice: Korzystanie z get_currentuserinfo uznawane jest za przestarzałe od wersji 4.5.0! Zamiast tego użyj wp_get_current_user(). in /home/lamina/domains/tygodnikdzierzoniowski.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3831
Inne, Sport

Trudna rywalizacja w Czechach

W sobotę 5 marca w Nachodzie w Czechach odbyły się Międzynarodowe Zawody Break Dance - "Bboy Assassin 2016". Jednym z zaproszonych ekspertów, jurorów dziedziny Break Dance, był Grzegorz Gniwecki, prezes klubu BWA BREAKERS. W zawodach startowało 80 zawodników i zawodniczek podzielonych na trzy kategorie: Kids Battle (do lat 12), Beginner (do 4 lat stażu tanecznego) oraz Pro (dla profesjonalnych tancerzy). BWA BREAKERS tego dnia reprezentowało 13 uczestników.
SONY DSC

 

Mikołaj Kaczmarek, Miłosz Sichniewicz oraz Szymon Rataj dostali się do finałowej 16 w kategorii Kids Battle (do lat 12). Mikołaj Kaczmarek wygrywając pierwszą rundę przeszedł do finałowej 8. Klaudia Watemborska natomiast zajęła 3 miejsce w kategorii dla profesjonalistów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
13 marca 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*